Dr.Max Pregnafolin 800 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Pregnafolin 800 s vyváženou kombinaci důležitých vitaminů, jódu a folátu ve formě kyseliny listové a L-methylfolátu pro ženy plánující těhotenství a těhotné do konce 12. týdne těhotenství.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
189

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124210

Vyvážená kombinace důležitých vitaminů, jódu a folátu ve formě kyseliny listové a L-metylfolátu. Kyselina listová je vitamin skupiny B (vitamin B9), jehož zvýšený příjem je důležitý obzvlášť před plánovaným otěhotněním a v prvních týdnech těhotenství. V těle se mění na biologicky aktivní látku – tzv. folát. Foláty přispívají k růstu zárodečných tkání během těhotenství a hrají důležitou roli v procesu dělení buněk. Přípravek je určený ženám plánujícím těhotenství a těhotným ženám do konce 12. týdne těhotenství. 

Hlavní složky:

  • folát (ve formě kyseliny listové a L-methylfolátu) přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk
  • thiamin (vitamin B1) je důležitý pro normální činnost nervové soustavy a srdce
  • jód je stopový prvek, který přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy, je nezbytný pro zdravý růst dětí, jejich tělesný a duševní vývoj
  • vitamin C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k normální funkci imunitního systému
  • vitamin D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi, k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu kostí a zubů

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem nebo po jídle, nejlépe pravidelně v určitou denní dobu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Folát 800 µg (400 % RHP) - z toho kyselina listová 400 µg (200 % RHP) a L-metylfolát 400 µg (200 % RHP), vitamin B1 1,2 mg (109 % RHP), vitamin B2 1,6 mg (114 % RHP), vitamin B3 15 mg (93 % RHP), vitamin B5 6 mg (100 % RHP), vitamin B6 1,9 mg (139 % RHP), biotin 50 µg (100 % RHP), vitamin B12 5 µg (200 % RHP), vitamin C 110 mg (137 % RHP), vitamin D3 5 µg (100 % RHP), vitamin E 13 mg (108 % RHP) a jód 150 µg (100 % RHP) v jedné tabletě. RHP ………. Referenční hodnota příjmu.

Maltodextrin, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), L-askorbát sodný, DL-α-tokoferyl-acetát, protispékavá látka (isomalt), potahové látky [emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (talek), barvivo (oxid titaničitý), stabilizátor (polyvinylpyrolidon), barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, thiamin mononitrát, L-methylfolát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, D-biotin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.