Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání vitamínů D + vigantol

    Dotaz z 30. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud já sama užívám vitamíny, ve kterých je obsazen D3 a plně kojím, zda tento přechází do mléka? Malemu je měsíc a má od MUDr.predepsany Vigantol. Od té doby má křeče v bříšku, hrozně se krouti. Nemůže to mít z toho, že ho má moc? Může to způsobovat Vigantol?
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    záleží na množství vitamínu D, který je ve vašich doplňcích obsažený. Většinou však taková kombinace nevadí. Vigantol může způsobovat zažívací obtíže. Nicméně takové obtíže mohou být i jiného původu. Je vhodné zařadit simethiconové kapičky, probiotika a masírovat bříško. Pokud by obtíže neustoupily, konzultujte s lékařkou vhodnou alternativu.
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně