MOVit Energy Zinek Chelát 15 mg 90 tablet

Doplněk stravy

MOVit Energy Zinek jsou tablety s obsahem výborně vstřebatelné a biologicky dostupné formy zinku, který je nepostradatelný pro normální funkci imunitního systému i k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky MOVit Energy v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
139

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50122936

Doplněk stravy s obsahem zinku ve výborně vstřebatelné formě bis-glycinátu s vysokou biologickou dostupností. Je nepostradatelným minerálem pro lidský organismus. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, normální funkci imunitního systému i k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Nedráždí žaludek a složky potravy neovlivňují jeho vstřebávání do organismu.

Hlavní vlastnosti:

  • zinek přispívá k normální funkci imunitního systému
  • podporuje normální kognitivní funkce, plodnost a reprodukci
  • přispívá k normální syntéze bílkovin
  • přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky
  • přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, makroživin, mastných kyselin a vitaminu A

Dávkování

1 tableta denně, důkladně zapijte tekutinou.

Složení

Zinek 15 mg (150 % denní referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Hydrogenfosforečnan vápenatý (plnidlo), bis-glycinát zinku, mikrokrystalická celulóza a hypromellosa (plnidla), protispékavé látky : croscarmellosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý. Potahové látky: hypromellosa, oxid titaničitý, PVA, PEG 4000, polydextróza, mastek.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.