Zyrtec 10 mg/ml perorální kapky, roztok 20 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: ZYRTEC
Zyrtec se u dospělých a u dětí od 2 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
199

O produktu

50050448

Zyrtec je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky kopřivky. Přípravek Zyrtec perorální kapky je určen pro dospělé a děti od 2 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 20 kapek 1x denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně 10 kapek. Dětem ve věku 2-6 let se podává 2x denně 5 kapek. Pacientům se středně závažnou poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat 10 kapek 1x denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží.

Složení

Léčivou látkou je cetirizin-dihydrochlorid 10 mg v 1 ml (= 20 kapek) roztoku.

Pomocnými látkami jsou glycerol 85%, propylenglykol, sodná sůl sacharinu, methylparaben (E218), propylparaben (E216), trihydrát octanu sodného, kyselina octová 99%, čištěná voda.

Upozornění

Přípravek Zyrtec perorální kapky obsahuje methylparaben (E218) a propylparaben (E216), které mohou vyvolávat alergické reakce (pravděpodobně opožděné).

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.