Alpro Sójový dezert s příchutí hořké čokolády 125 g

Potraviny a nápoje

Značka: ALPRO
100% rostlinný dezert Alpro s intenzivní chutí hořké čokolády je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuku a vhodný i pro vegetariány.
Skladem na e-shopu
29

Cena za 100 g: 23 Kč

O produktu

50138781

Máte chuť na něco sladkého, co si ale můžete dopřát bez výčitek? Vyzkoušejte 100% rostlinný dezert Alpro s intenzivní chutí hořké čokolády. Hedvábnou jemnost této bezlaktózové alternativy pudingu ocení nejen vegetariáni. Je totiž zdrojem vysoce kvalitních proteinů, vápníku, vlákniny a s přirozeně nízkým obsahem tuků. Kromě toho, že si na ní skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Sója, použitá k výrobě, neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. 

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných, recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Sójový dezert s příchutí hořké čokolády 125 g3

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinný
  • vegetariánský
  • přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B2 a D

Složení

Sójová složka (pitná voda, cukr, loupané sójové boby (6,4 %)), cukr, kakao (3 %), modifikovaný škrob, čokoláda (1 %), fosforečnan vápenatý, aroma, zahuštovadlo (karagenan),mořská sůl, vitaminy (B2, D2). Alergeny jsou ve složení vyznačené tučným písmem.

Upozornění

Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max 7 °C).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.