Alpro Sójový dezert s příchutí vanilky 125 g

Potraviny a nápoje

Značka: ALPRO
100% rostlinný dezert Alpro s intenzivní chutí pravé vanilky je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuku a vhodný i pro vegetariány.
Skladem na e-shopu
29

Cena za 100 g: 23 Kč

O produktu

50138782

Máte chuť na něco sladkého, co si ale můžete dopřát bez výčitek? Vyzkoušejte 100% rostlinný dezert Alpro s pravým vanilkovým aroma a krémovou konzistencí. Hedvábnou jemnost této bezlaktózové alternativy pudingu ocení nejen vegetariáni. Je totiž zdrojem vysoce kvalitních proteinů, vápníku, vlákniny a s přirozeně nízkým obsahem tuků. Kromě toho, že si na ní skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Sója, použitá k výrobě, neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. 

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných, recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Sójový dezert s příchutí vanilky 125 g3

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinný
  • vegetariánský
  • přirozeně s nízkým obsahem tuku
  • zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B2 a D

Složení

SOJOVÁ složka (pitná voda, loupané SÓJOVÉ boby (8,6 %)), cukor, modifikovaný škrob, maltodextrin, fosforečnan vápenatý, extrakt z mrkve, aroma, zahušťovadla (pektiny, karagenan), mořská sůl, vitaminy (B2, B12, D2).

Upozornění

Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otveření uchovejte v chladničce (max 7 °C).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.