Woykoff Arthronis fáze 1 sýrová příchuť 60 tablet

Veterinární přípravky

Značka: WOYKOFF
Woykoff Arthronis fáze 1 je přípravek s obsahem D-glukosamin sulfátu x 2KCl, MSM a Lactominu určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Pro psy s hmotností od 10 kg.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
545

O produktu

50042082

Woykoff Arthronis fáze 1 je veterinární přípravek ve formě tablet se sýrovou příchutí s obsahem unikátní kombinace D-glukosamin sulfátu x 2KCl, MSM a Lactominu.

D-Glukosamin sulfát je stavební součástí kloubní chrupavky. Podáním D-Glukosaminu dojde k ochraně chrupavky vašeho psa, a tak i ke zlepšení jeho pohyblivosti a ke zmírnění bolestí.

MSM je přírodní látka s prokázanými bolest tišícími a protizánětlivými účinky. Napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou organismus Vašeho psa potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů.

Lactomin je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Arthronis fáze 1 je určen

  • Psům s kloubními potížemi a dysplazií.
  • Jako prevence u velkých a obřích plemen s dispozicemi k poškození kloubů.
  • Pro zachování bezbolestného pohybu psa.

Arthronis fáze 1 dlouhodobě pečuje o klouby Vašeho psa. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích.

Dávkování:

  • Střední plemeno (10-25 kg) 1 tableta denně.
  • Velké plemeno (25-50 kg) 2 tablety denně.
  • Obří plemeno (nad 50 kg) 3 tablety denně.

Přípravek se užívá dlouhodobě po dobu 2 měsíců. Kúra se opakuje 1-3x každý rok podle stupně poškození kloubů.

Po ukončení kúry pokračujte s přípravkem Arthronis fáze 2. 

Složení:

D-glukosamin sulfát x 2 KCl 700 mg, MSM 250 mg, Lactomin 150 mg v 1 CANIS tabletě.

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, Methylsulfonylmethan, Lactomin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, povidon, mastek, želatina, sorbitol, hypromelosa, ethylcelulosa, práškové aroma sýr.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.