Woykoff Arthronis fáze 2 sýrová příchuť 60 tablet

Veterinární přípravky

Značka: WOYKOFF
Woykoff Arthronis fáze 2 je přípravek s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, MSM a Lactominu určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv. Pro psy s hmotností od 10 kg.
Skladem na e-shopu
399 ušetříte 66 Kč

Původní cena 465 Kč, sleva 14%

O produktu

50042083

Woykoff Arthronis fáze 2 je veterinární přípravek ve formě tablet se sýrovou příchutí s obsahem unikátní kombinace hydrolyzovaného kolagenu, MSM a Lactominu.

Hydrolyzovaný kolagen příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový aparát psů. Zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu. Dodává výživné látky kostem kloubního lůžka a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým.

MSM je přírodní látka s prokázanými bolest tišícími a protizánětlivými účinky. Napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. MSM je zároveň jedním ze základních zdrojů organicky vázané síry, kterou organismus Vašeho psa potřebuje k mnoha metabolickým dějům, jakými jsou např. stavba drápů a srsti, chrupavek, cév a vazů.

Lactomin je 80% proteinový koncentrát s obsahem sirných esenciálních aminokyselin L-cystein a L-methionin, které jsou nezbytné pro regeneraci kloubní chrupavky.

Arthronis fáze 2 je určen

  • Po ukončení léčby přípravkem Arthronis fáze 1.
  • Jako výživa kloubní chrupavky u štěňat.
  • Jako prevence u velmi aktivních psů.

Arthronis fáze 2 dodává kloubu výživné látky a regeneruje tak kloubní povrchy.

Dávkování:

  • Střední plemeno (10-25 kg) 1 tableta denně.
  • Velké plemeno (25-50 kg) 2 tablety denně.
  • Obří plemeno (nad 50 kg) 3 tablety denně.

Přípravek se užívá dlouhodobě po dobu 2 měsíců. Kúra se opakuje 1-3x každý rok podle stupně poškození kloubů, nejlépe po ukončení podávání Arthronis fáze 1.

Složení:

Hydrolyzovaný kolagen 700 mg, MSM 250 mg, Lactomin 150 mg v 1 CANIS tabletě.

Hydrolyzovaný kolagen, Methylsulfonylmethan a Lactomin 80%, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, mastek, povidon, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, práškové aroma sýr.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.