Aspirin C 10 šumivých tablet

Aspirin C 10 šumivých tablet

50026696
Registrovaný léčivý přípravek
Více o legislativě
111 Kč
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 4 lékárnách
doručíme do 377 lékáren po celé ČR.

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.

Podrobné informace o produktu

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let.

Jak se přípravek ASPIRIN C šumivé tablety užívá:

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně. Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet.

Složení:

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg v jedné šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

Upozornění:

Přípravek ASPIRIN C obsahuje sodík. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku.

 

 

Parametry produktu

Značka Aspirin Způsob užití Vnitřní
Pro koho Od 16 let Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika, nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
SUKL 46213 EAN 903615

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.