Aspirin C 20 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: ASPIRIN
Aspirin C šumivé tablety snižuje horečku, působí proti bolesti a zánětu. Obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.
Skladem na e-shopu
255

O produktu

50026697

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek Aspirin C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety Aspirin C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti v krku, bolesti svalů, kloubů a zad
  • ulevuje od horečky a od bolestí během nachlazení
  • obsahuje také vitamín C – pro Vaši imunitu

Aspirin C 20 šumivých tabletaaaa


Dávkování

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně. Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet. Šumivou tabletu rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Neužívejte nalačno. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 3-5 dní. O vhodnosti současného užívání přípravku Aspirin C s jinými přípravky proti bolesti, zánětu nebo nachlazení se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Aspirin C 20 šumivých tabletaaaaa

Složení

Léčivé látky: acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg v jedné šumivé tabletě. Pomocné látky: dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti do 9 let. Děti a dospívající od 9 do 16 let smí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Neužívejte Aspirin C, pokud jste alergičtí na jakoukoliv složku přípravku, trpíte zvýšenou krvácivosti, žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy. Před užitím přípravku Aspirin C se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud současně užíváte léky, které snižují srážení krve. Ženy v první a druhé třetině těhotenství a během kojení užívají Aspirin C pouze po poradě s lékařem. Přípravek nesmí užívat ženy v poslední třetině těhotenství. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při zánětlivém kloubním onemocnění. Uchovávejte mimo dosah dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.