ATTITUDE Super leaves Přírodní tuhý deodorant granátové jablko a zelený čaj 85 g

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Super leaves Přírodní tuhý deodorant granátové jablko a zelený čaj poskytuje celodenní ochranu před pocením. Ekologický výrobek bez hliníku.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50132222

Dopřejte si dlouhotrvající ochranu a nezatěžujte přitom funkci potních žláz a přirozený detoxikační systém svého těla. ATTITUDE Super leaves Přírodní tuhý deodorant granátové jablko a zelený čaj je hypoalergenní, a je proto vhodný pro jemnou pokožku v podpaží. Přirozeně absorbuje vlhkost zásluhou kukuřičného škrobu známého pro své vynikající absorpční vlastnostmi. V jeho složení najdete také kořenový škrob z maranty třtinové, který zamezuje nepříjemnému zápachu. Je obohacen o výtažky z granátového jablka a extrakt z listů zeleného čaje a zanechává jemnou svěží vůni. Díky hladké struktuře rostlinného vosku, bambuckého másla a kokosového oleje se deodorant snadno nanáší a příjemně nosí. Je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou i pro ženy v době těhotenství. Neobsahuje hliník, vodu ani jiné chemické složky a umělá barviva. Navíc má 100% bezplastový a biologicky rozložitelný obal a je certifikovaný organizací EcoLogo, která potvrzuje šetrnost k životnímu prostředí. Tento kanadský produkt je veganský a není testován na zvířatech.

Výsledek:

  • poskytuje účinnou ochranu proti zápachu
  • je vhodný i pro citlivou pokožku
  • velmi snadno se aplikuje

 


Složení

Deodorant je obohacený o bambucké máslo, ricinový olej a kokosový olej.

Použití

  1. Sejměte ochranné víčko.
  2. Zatlačte ze spodní části a uvolněte část tyčinky.
  3. Chvíli rozehřejte vosk v podpaží a poté rozetřete v podpažní jamce. Aplikujte na suchou pokožku.
  4. Než se obléknete, počkejte, dokud se deodorant nevsákne do pokožky. 

Upozornění

Nepoužívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Ukládejte mimo dosah dětí. Určeno k zevnímu použití. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.