ATTITUDE Little leaves Dětské tělové mýdlo a šampon 2v1 vanilka hruška 473 ml

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
Přírodní koupelová péče pro nejmenší. Šetrná k jemné dětské pokožce, ohleduplná k přírodě.
Sleva 15 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značek Baby Leaves nebo Little Leaves v libovolné kombinaci získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
289

O produktu: ATTITUDE Little leaves Dětské tělové mýdlo a šampon 2v1 vanilka hruška 473 ml

50112329

Spojení tělového mýdla a šamponu zjednoduší koupání Vašich ratolestí. Má certifikované hypoalergenní složení a je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Obsahuje přírodní ingredience jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Voní sladce po hruškové šťávě s vanilkou.

Hlavní vlastnosti:

  • hypoalergenní
  • šetrné k dětské pokožce i k přírodě
  • pro každodenní použití bez obav

Složení

Hypoalergení složení z přírodních ingrediencí. Obsahuje extrakt z borůvkových listů a extrakt ze semen moringy.

O značce

Filozofie značky Attitude:

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky Attitude platí:

Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.