ATTITUDE Prací gel pro děti bez vůně 1050 ml

Drogerie

Skladem na e-shopu

O produktu

Jemný a účinný prací prostředek pro praní prádla našich nejmenších. Obsahuje jen hypoalergenní složky a je obohacen o výtažky ze zeleného čaje známého antibakteriálními a antioxidačními účinky. Gel je vyrobený z přírodních zdrojů a 95 % složek je biologicky rozložitelných. To je důkazem, že značka Attitude není lhostejná k životnímu prostředí. Vysoce koncentrované složení zajistí 35 pracích dávek. Bez parfému.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi dobře funguje i při nízkých teplotách
  • použitelný v pračce i pro ruční praní
  • lze použít na přírodní i syntetické materiály
  • je vhodný jak pro bílé, tak pro barevné prádlo
  • vyrobený z přírodních zdrojů a ekologický

Složení

Přírodní hypoalergenní složení s extraktem ze zeleného čaje. 95 % složek gelu je biologicky rozložitelných.

Použití

Nalijte gel do zásobníku pračky podle pokynů výrobce pračky. V případě odolnějších skvrn možno aplikovat malé množství gelu přímo na skvrnu, promnout a až poté vyprat.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě akutních zdravotních obtíží způsobených tímto výrobkem nebo v případě další potřeby kontaktujte Toxikologické informační středisko na adrese Na Bojišti 1, 12808 Praha 2, tel: 224919293 nebo 224915402.

Pro výrobky Attitude platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou hypoalergenní a přírodní, to znamená, že jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Filozofie značky Attitude

Za značkou Attitude stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.