ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů 26 tablet

Drogerie

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů pro dokonale čisté a zářivé nádobí. Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek, které jsou šetrné k planetě i k člověku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
245

O produktu

50112870

ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů 26 tablet pro dokonale čisté a zářivé nádobí. Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek, které jsou šetrné k planetě i k člověku. Tableta je obalená tenkou fólií, kterou není třeba před použitím odstraňovat. Při aplikaci tablety do myčky tak nedochází ke kontaktu s pokožkou.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechávají nádobí čisté a zářivé
  • jsou šetrné k člověku i přírodě
  • obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek

Složení

5% až 15% bělidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, citronan sodný, chlorid sodný, uhličitan sodný, křemičitan sodný, glycerin

Použití

Použijte 1 tabletu na 1 mycí cyklus. Neodstraňujte průhledný obal tablety. Umístěte tabletu do dávkovače a uzavřete. Mějte suché ruce při práci s tabletami. 

Upozornění

Upozornění: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při požití: Vypláchněte ústa. nevyvolávejte zvracení. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace– všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.