Drogerie

ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů 70 dávek

Značka: ATTITUDE

ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů pro dokonale čisté a zářivé nádobí. Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek, které jsou šetrné k planetě i k člověku.

489
Doprava zdarma

O produktu: ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů 70 dávek

50136373

Úvod

ATTITUDE Tablety do myčky bez fosfátů 70 tablet pro dokonale čisté a zářivé nádobí. Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek, které jsou šetrné k planetě i k člověku. Tableta je obalená tenkou fólií, kterou není třeba před použitím odstraňovat. Při aplikaci tablety do myčky tak nedochází ke kontaktu s pokožkou.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechávají nádobí čisté a zářivé
  • jsou šetrné k člověku i přírodě
  • obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek

Složení

5%-15% bělidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky, <5% enzymy, citronan sodný, chlorid sodný, uhličitan sodný, křemičitan sodný, glycerin.


Použití

Použijte 1 tabletu na 1 mycí cyklus. Neodstraňujte průhledný obal tablety. Umístěte tabletu do dávkovače a uzavřete. Mějte suché ruce při práci s tabletami. Dobře uzavřenou krabičku uchovávejte na suchém místě.


Upozornění

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při požití: Vypláchněte ústa. nevyvolávejte zvracení. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. 


O značce

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Respekt k přírodě

Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů. EcoLogo certifikace zaručuje přátelský vztah firmy k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Přípravky jsou balené do recyklovatelných obalů. Značka získala certifikaci EWG ("Environmental Working Group"), která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů.

Veganské produkty

ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.