Simona Nosálová

Simona Nosálová

79 článků
Pracuji jako šéfredaktorka pro lifestylový magazín pro ženy. Mezi mé koníčky patří zvířata, zdravý životní styl, kosmetika a líčení. A právě proto se velmi ráda ve svých článcích zaměřuji na témata zahrnující péči o pleť a tělo, dermokosmetiku a dekorativní kosmetiku. Věřím totiž, že vnitřní zdraví a krása úzce souvisí s krásou vnější.
 • Zdravé opalování – proč dát přednost opalovacím krémům s přírodními UV filtry?

  Slunečné počasí letních měsíců nás přímo vybízí k tomu, abychom trávili co nejvíce času venku. Přestože nám sluníčko přináší radost a zlepšuje náladu, neměly bychom zapomínat na ochranu naší pokožky. Které přípravky zvolit, aby vaše pokožka byla spolehlivě chráněná a zároveň hýčkaná i hydratovaná tím nejlepším možným způsobem? 
  Zdravé opalování – proč dát přednost opalovacím krémům s přírodními UV filtry?
 • 6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz

  Ať už jste přijeli z dovolené, anebo jste chytli bronz u bazénu, neměli byste zapomenout pokožku po opalování dostatečně hydratovat a zvolit tu správnou péči. Nevíte, jak na to a ani netušíte, které přípravky zvolit jako následnou péči? V tomto článku vám přineseme 6 klíčových tipů, jak správně o pokožku po slunění pečovat, aby byla vyživená a bronz vám vydržel co nejdéle.
  6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování a prodloužit bronz
 • Trendy svatebního líčení roku 2024. Nechte se inspirovat

  Svatební den je pro každou nevěstu jedním z nejdůležitějších dnů v životě. Dokonalý look je proto naprostou nezbytností. Rok 2024 přináší nové trendy v líčení, které nejen zvýrazní vaši přirozenou krásu, ale také vás udrží v popředí módních trendů. Pojďme se podívat na nejnovější styly svatebního líčení, které vás inspirují k vytvoření perfektního make-upu na váš velký den.
  Trendy svatebního líčení roku 2024. Nechte se inspirovat
 • Jak na vyrážky z potu? 5 tipů, jak se jí rychle zbavit

  Vyrážky z potu jsou běžný problém, který postihuje mnoho lidí, zejména v horkých letních dnech. Tyto kožní reakce mohou být nejen nepříjemné, ale i bolestivé. Proč vyrážky z potu vznikají, jaké druhy vyrážek bývají nejčastější a co na ně pomáhá, vám přiblížíme v našem článku.
  Jak na vyrážky z potu? 5 tipů, jak se jí rychle zbavit
 • Strie na břiše. Jak vznikají a co na ně funguje?

  Strie na břiše se mohou objevit z mnoha důvodů a umí nás pěkně potrápit. Je možné se jich nadobro zbavit a jaké přípravky nám mohou pomoci? Na tyto i další otázky jsme se zaměřili v tomto článku.
  Strie na břiše. Jak vznikají a co na ně funguje?
 • Test kosmetiky Eucerin. Jak dopadly přípravky řady Anti-Pigment a DermoPure?

  V naší redakci Dr. Max Beauty jsme spolu s pěti dobrovolnicemi podstoupily čtyřtýdenní testování produktů značky Eucerin, konkrétně přípravků proti pigmentovým skvrnám a nedokonalostem pleti. Našimi respondentkami byly ženy různého věku, s různým typem pleti a různými potřebami, které do své každodenní péče nasadily po dobu čtyř týdnů produkty Eucerin Anti-Pigment nebo Eucerin DermoPure s cílem...
  Test kosmetiky Eucerin. Jak dopadly přípravky řady Anti-Pigment a DermoPure?
 • Kartáče na vlasy. Který je pro vás ten nejvhodnější?

  Přemýšlíte o pořízení nového kartáče na vlasy, ale nejste si jistí, který pro vás bude nejvhodnější? Nejste v tom sami. Na trhu najdete několik tipů kartáčů, avšak při koupi je potřeba zohlednit především typ vašich vlasů a vlastnosti vybraného kartáče.
  Kartáče na vlasy. Který je pro vás ten nejvhodnější?
 • Jak na domácí pedikúru? 5 kroků, jak si ji udělat v pohodlí domova

  Toužíte po krásných a upravených chodidlech a nehtech na nohou? Od teď už nebudete muset chodit na pedikúru do salonu, ale zvládnete ji v pohodlí domova. Jak tedy na to, aby vaše chodidla a nehty vypadaly naprosto dokonale?
  Jak na domácí pedikúru? 5 kroků, jak si ji udělat v pohodlí domova