Simona Nosálová

Simona Nosálová

55 článků
Pracuji jako šéfredaktorka pro lifestylový magazín pro ženy. Mezi mé koníčky patří zvířata, zdravý životní styl, kosmetika a líčení. A právě proto se velmi ráda ve svých článcích zaměřuji na témata zahrnující péči o pleť a tělo, dermokosmetiku a dekorativní kosmetiku. Věřím totiž, že vnitřní zdraví a krása úzce souvisí s krásou vnější.
 • Jak na suché rty náchylné k popraskání v zimě? 4 tipy, jak je zachránit.

  Trápí vás v zimě suché rty náchylné k popraskání, kvůli kterým nemůžete nosit svou oblíbenou rtěnku? Nezoufejte, díky těmto jednoduchým tipům své rty dosáhnete jemných a hladkých rtů a poskytnete jim první pomoc, když to budou nejvíce potřebovat.
  Jak na suché rty náchylné k popraskání v zimě? 4 tipy, jak je zachránit.
 • Připravte se na zimu s hydratačními přípravky Nuance a Apivita

  Po roce tu máme opět zimu, která s sebou přináší kratší a o poznání chladnější dny. Kromě časté únavy a psychické nepohody mohou tyto změny v počasí mít negativní vliv také na naši pleť. Studený vzduch, teplotní výkyvy a vlhkostní změny mohou naši pokožku zatěžovat víc, než by nás napadlo. Právě proto je důležité pleť v tomto období nezanedbat a poskytnout jí péči, kterou si zaslouží.
  Připravte se na zimu s hydratačními přípravky Nuance a Apivita
 • Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?

  Vitamin C je jednou z nejvýznamnějších složek, kterou naše pleť potřebuje pro zachování jejího zdraví a krásy. Je to více než jen vitamin. Je to klíčový hráč ve světě krásy a péče, který nabízí mnoho benefitů. V tomto článku se podíváme na to, jaký vliv má vitamin C na pleť a jak ho používat. Proč byste měli do rutiny zařadit přípravky, které ho obsahují?
  Vitamin C a jeho vliv na pleť. Proč ho vyzkoušet?
 • Beauty den krok za krokem: Udělejte si čas sama pro sebe

  Máte plno starostí v práci i doma a už ani nepamatujete, kdy naposledy jste měla čas jen sama pro sebe? Tak s tím musíme něco udělat! Naplánujte si beauty den (nebo beauty večer). Hýčkejte se – zasloužíte si to. Poradíme, jak na to.
  Beauty den krok za krokem: Udělejte si čas sama pro sebe
 • Menstruační pomůcky: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

  Dlouhé roky jsme my ženy při svých dnech používaly dámské vložky anebo tampony. Postupem času se na trhu objevily další menstruační pomůcky, které nám období menstruace dokážou alespoň o trochu zpříjemnit. Každá z těchto pomůcek má své výhody a nevýhody a dnes se podíváme na to, jak se od sebe liší.
  Menstruační pomůcky: Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?
 • Jak používat suchý šampon? 4 tipy pro dokonalý výsledek

  Suchý šampon se stal nezbytným pomocníkem pro mnoho z nás. Díky němu můžeme rychle a efektivně oživit naše vlasy bez nutnosti je zdlouhavě umývat. Přemýšlíte i vy nad koupí suchého šamponu, ale nevíte, jak tento produkt používat? V našem článku vám představíme tipy a triky, jak používat suchý šampon správně, abyste dosáhli dokonalého výsledku.
  Jak používat suchý šampon? 4 tipy pro dokonalý výsledek
 • Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty

  Toužíte po větších rtech, ale nechcete podstoupit výplně? Existuje několik triků, které vám umožní dosáhnout většího objemu i přirozeně. V tomto článku se zaměříme na dva hlavní nástroje – konturku a lesk na rty. Pojďme si tedy ukázat, jak můžete opticky zvětšit své rty a dosáhnout přirozeného efektu, který budete milovat.
  Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty
 • Tipy na podzimní make-up. Nebojte se barviček

  S příchodem podzimního počasí přicházejí na řadu krásné zemité odstíny, a to nejenom v módě, ale především v líčení. V tomto článku se podíváme na to, jaké barvy budou vévodit letošnímu podzimu, a které produkty by vám neměly doma chybět.
  Tipy na podzimní make-up. Nebojte se barviček