Avène Hydrance BB Výživný tónovací hydratační krém SPF30 40 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
4.0
Hydratuje a vyživuje pokožku, koriguje barevné nedokonalosti a chrání před působením slunečních paprsků. Kombinace perleťových a minerálních pigmentů rozzáří pleť.
*Sleva 300 Kč při nákupu vybraných produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avène v minimální hodnotě 890 Kč vč. DPH získáte slevu 300 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a duopack. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
579

O produktu

50120007

Dopřejte pokožce vláhu a osvěžení! Avène Hydrance BB Výživný tónovací hydratační krém SPF30 je určený pro mdlou, unavenou pleť s pocitem pnutí a diskomfortu. Hydratuje a vyživuje pokožku, koriguje barevné nedokonalosti a předchází předčasnému stárnutí vlivem působení slunečních paprsků. Obsahuje Cohederm™, patentovaný* hydratační komplex a kombinaci perleťových a minerálních pigmentů, které rozzáří pleť. Bohatá sametová textura je určena pro suchou až velmi suchou citlivou pleť a zanechává pokožku hebkou a vyživenou.

Výsledek:

  • pleť je rozjasněná a sjednocená a má zdravý a zářivý vzhled
  • zanechává pokožku hebkou a vyživenou
  • každým dnem je pokožka viditelně svěžejší

Složení

CohedermTM, patentovaný* hydratační komplex, kombinace perleťových a minerálních pigmentů, které se spojí na pleti a rozzáří pleť, fotoprotektivní komplex SPF 30. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí. Nekomedogenní.

Použití

Aplikujte ráno na obličej a krk, samostatně nebo po použití séra.

Upozornění

Zamezte kontaktu s očima. V případě vystavení slunečnímu záření použijte odpovídající sluneční ochranu.

*Patent před patentovým schválením.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.