BB krémy

  (58)
Seřadit podle
BB krémy

BB krémy

Jak vybrat tónovací krém

Která žena by netoužila po sjednocené a zářivé pleti? Ne vždy je však nutné používat make-up, stačí si vybrat kvalitní tónovací krém. Ty sice nemají tak silné krycí schopnosti jako make-upy, pleť ale nepatrně natónují, sjednotí a rozjasní. V široké nabídce tónovacích krémů je někdy těžké se vyznat, a proto vám přinášíme několik tipů na správný výběr.

BB krém vs. CC krém – jaký je rozdíl?

BB krém neboli Beauty Balm v sobě ukrývá hydratační složku, rozjasňovač, podkladovou bázi, lehký make-up a UV filtr. Obvykle se nanáší stejně jako denní krém, ale nemusí stačit k zakrytí některých nedostatků pleti. CC krémy neboli Colour Correction mají lepší krycí schopnosti než BB krémy, a tak si dokážou poradit s tmavými kruhy pod očima a různými nedokonalostmi, které se mohou objevit na pleti. Navíc mnohdy obsahují anti-aging složky, jako je například kyselina hyaluronová, a proto se skvěle hodí i na zralou pokožku.

Jak používat tónovací krémy?

Je to jednoduché – tónovací krémy nanášíme stejně jako hydratační krém. Nanášet je můžete prsty, štětcem nebo houbičkou na make-up a poté je zafixujte pudrem. Pečlivě jej roztírejte zejména v linkách a vráskách kolem nosu, rtů a očí.