Terezia B17 APRICARC 50+10 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Doplněk stravy s obsahem meruňkových jader, která jsou zdrojem "vitaminu" B17, betaglukanu, houby hlívy ústřičné, REISHI a rakytníku.
469

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50050672

Doplněk stravy Terezia B17 APRICARC obsahuje kombinaci meruňkových jader, reishi, rakytníku a hlívy ústřičné. Meruňková jádra jsou zdrojem bioaktivních látek a takzvaného "vitamínu" B17, který je středem zájmu vědců po celém světě. Rakytník a reishi napomáhají podpořit celkovou obranychopnost organismu. Hlíva s meruňkovým olejem poskytují tělu bioaktivní a lehce vstřebatelné látky. 

Hlavní vlastnosti:

  • meruňková jádra jsou zdrojem "vitamínu" B17
  • reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém
  • rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu, posiluje činnost srdce a pomáhá při únavě
  • rakytník zlepšuje činnost trávicího traktu a pomáhá udržovat zdravou pokožku
  • rakytník přispívá k funkci sliznice očí a úst

Dávkování

1-2 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapije vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 400 mg směsi B17 APRICARC [prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), prášek lyofilizované REISHI (Ganoderma lucidum), prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) a oleje z meruňkových jader]. Obal kapsle: želatina.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.