Doplněk stravy

Biopron 9 60+20 tobolek

Značka: BIOPRON
  • Biopron 9 je komplexní probiotický preparát s obsahem 9 různých probiotických kmenů v kombinaci s prebiotiky pro dospělé a děti od 3 let.
429

Cena za 100 g: 2 332 Kč

O produktu: Biopron 9 60+20 tobolek

50106356

Úvod

Biopron 9 je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotických fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů živých mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce. Obsah probiotických kultur je chráněn před vzdušnou vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu na místě určení. Speciální technologie zpracování zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám, které se tak dostanou neporušené až do tlustého střeva. Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce
  • širší spektrum pro podporu rozsáhlejšího osídlení zažívacího traktu
  • pro dospělé a děti od 3 let

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla. Pokud je potřeba, lze denní dávku zdvojnásobit. Probiotické kmeny přípravku jsou přirozenou součástí normální střevní mikroflóry, proto ho lze podávat dlouhodobě.


Složení

Denní dávka obsahuje (množství / 2 tobolky):
Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů): 9 miliard CFU*
Bifidobacterium bifidum,
Bifidobacterium breve,
Bifidobacterium longum,
Lactobacillus acidophilus,
Lactobacillus casei,
Lactobacillus plantarum,
Lactobacillus rhamnosus,
Lactococcus lactis ssp. lactis,
Streptococcus thermophilus

Fruktooligosacharidy: 309,2 mg

*CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (colony-forming units)

Kompletní složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.


Upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný pro těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5 °C do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.