Doplněk stravy

Biopron 9 Premium 60 tobolek

Značka: BIOPRON
5.0

Biopron® 9 Premium doplní probiotika a prebiotika nejen při a po užívání antibiotik. Obsahuje 9 probiotických kmenů a prebiotika pro dospělé a děti od 3 let.

Velikost balení
469

Cena za 100 g: 3 374,10 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Biopron 9 Premium 60 tobolek

50106373

Biopron, pro každý den, doplňuje probiotika a prebiotika

Užíváte antibiotika? Během a po užívání antibiotik zvolte Biopron® 9 Premium, který doplní probiotika a prebiotika pro podporu rovnováhy vaší střevní mikrobioty.

Všichni známe nepříjemné následky narušení střevní mikrobioty v důsledku léčby antibiotiky. Antibiotika jsou rychlá a účinná při likvidaci bakteriálních infekcí, ale bohužel v rámci svého boje s patogeny mají negativní dopad též na diverzitu naší střevní mikrobioty.

Proto se během a alespoň ještě týden po užívání antibiotik doporučuje pro podporu rovnováhy střevní mikrobioty doplňovat probiotika a prebiotika. Navíc se v našich střevech nachází 70 % imunitních buněk1,2, a proto je důležité o střeva pečovat. Doplnění probiotik a prebiotik je proto vhodnou péčí o rovnováhu naší střevní mikrobioty.

Biopron®, pro každý den – po kolonoskopii se doporučuje doplňovat probiotika a prebiotika
Biopron® 9 Premium při užívání antibiotik
Biopron® 9 Premium po kolonoskopii
Biopron® 9 Premium nejsilnější z řady Biopron
Biopron® 9 Premium 9 probiotických kmenů
Biopron® 9 Premium obsahuje prebiotika
Biopron® 9 Premium 20 miliard probiotik v denní dávce 2 tobolek

Biopron® 9 Premium obsahuje 9 probiotických kmenů ve vysoké denní dávce 20 miliard a prebiotika

Biopron® 9 Premium, nejsilnější z řady Biopron®, podporuje rovnováhu vaší střevní mikrobioty. Je vhodné jej užívat během a po ukončení užívání antibiotik. Biopron® 9 Premium se doporučuje začít užívat ihned s předepsanými antibiotiky a pokračovat nejméně týden po ukončení antibiotické léčby. 

Doplňovat probiotika a prebiotika s Biopronem 9 Premium k podpoře rovnováhy vaší střevní mikrobioty je vhodné například též po kolonoskopii.

  • vyvážená kombinace probiotik a prebiotik ve vysoké denní dávce 20 miliard
  • nejsilnější z řady Biopron
  • vhodný při a po užívání antibiotik k podpoře rovnováhy střevní mikrobioty
  • vhodný k podpoře rovnováhy střevní mikrobioty například též po kolonoskopii
  • pro dospělé a děti od 3 let
  • doplněk stravy

Biopron, pro každý den®

Biopron, pro každý den. Nejsilnější z řady Biopron, 9 probiotických jmenů ve vysoké denní dávce 20 miliard + prebiotika

Jak užívat Biopron® 9 Premium:

Užívejte 1 tobolku 1–2x denně během jídla.

Biopron® 9 Premium můžete užívat současně s antibiotickou léčbou, a to hned od jejího začátku. Přípravek užijte uprostřed intervalu mezi dávkami antibiotik. Po ukončení antibiotické léčby pokračujte v užívání probiotik po dobu minimálně jednoho týdne, ale i déle. Probiotické kmeny preparátu Biopron® 9 Premium jsou přirozenou součástí normální střevní mikrobioty, proto je vhodný i při dlouhodobém podávání.

Složení

Probiotický komplex (9 kmenů živých mikroorganismů):

Bifidobacterium bifidum NCIMB 30179, Bifidobacterium breve NCIMB 30180, Bifidobacterium longum NCIMB 30182, Lactobacillus acidophilus NCIMB 30184, Lacticaseibacillus casei NCIMB 30185, Lactiplantibacillus plantarum NCIMB 30187, Lacticaseibacillus rhamnosus NCIMB 30188, Lactococcus lactis NCIMB 30222, Streptococcus thermophilus NCIMB 30189.

20 x 109 CFU (CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie colony-forming units) v denní dávce 2 tobolek, % DRHP* není stanovena.

Fruktooligosacharidy 213,1 mg v denní dávce 2 tobolek, % DRHP* není stanovena.

Složení: fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa.

* % denní referenční hodnota příjmu

Upozornění

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci! Neskladovat v lednici či na vlhkém místě! Z důvodu zvýšení ochrany probiotických kmenů před vzdušnou vlhkostí je na blistrech použita poměrně silná hliníková fólie. Tloušťka fólie muže způsobit problémy při vyloupnutí tobolky. Doporučuje se proto tobolku vyjímat na jejím konci, nebo hliníkovou fólii před vytlačením tobolky narušit (např. nehtem). Tobolku vyjměte z blistru těsně před použitím a dbejte na to, abyste neporušili fólii v oblasti uložení ostatních tobolek.


1) Brandtzaeg P., Valnes K., Scott H., Rognum T.O, Bjerke K., Baklien K. (1985) The human gastrointestinal secretory immune system in health and disease. Scand. J. Gastroenterology 20, sup.114, 17–38

2) Rivera CA., Lennon-Dumenil AM. (2023) Gut immune cells and intestinal niche imprinting. Semin. Cell Dev. Biol. 159, 50–57

3) Fassarella M., Blaak EE, Penders J., Nauta A., Smidt H., Zoetendal EG. (2021) Gut microbiome stability and resilience elucidating the response to pertubations in order to modulate gut health. Gut 70 (3), 595–605

4) Natalie Terry and Kara Gross Margolis, Serotonergic Mechanisms Regulating the GI Tract: Experimental Evidence and Therapeutic Relevance, Handb Exp Pharmacol. 2017 ; 239: 319–342

5) O Mahony SM.,Clarke G.,Borre YE.,Dinan TG., Cryan JF.(2015) Serotonin, tryptophan metabolism and the brain gut -gut microbiome axis. Behav Brain Res. 277, 32–48


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.