Biopron Baby kapky 10 ml

Doplněk stravy

Značka: BIOPRON
Biopron Baby kapky obsahují kombinaci 2 probiotických kmenů důležitých pro správný vývoj a rovnováhu střevní mikrobioty. Vhodné pro děti již od narození.
Skladem na e-shopu
375

Cena za 100 ml: 3 750 Kč

O produktu

50124509

Probiotické kapky pro správný vývoj střevní mikrobioty kojenců a dětí. Kapky Biopron Baby obsahují kombinaci dvou probiotických kmenů Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) a Bifidobacterium animalis subsp. lactis. Probiotika jsou živé mikroorganismy žijící ve střevech, kde tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. Narušená rovnováha přirozené mikroflóry může být příčinou průjmu, křečí či nadýmání. Prvních 1000 dní života - doba trvající přibližně od početí do dvou let věku dítěte představuje unikátní období, kdy dochází k růstu a vytvoření rovnováhy střevní mikroflóry jako základu pro optimálního zdraví na celý život. 

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro děti již od narození
  • vhodné i pro velmi malé děti s narušeným či nedostatečně vyvinutým přirozeným bakteriálním prostředím - v průběhu a po léčbě antibiotiky nebo z důvodu absence průchodu porodními cestami při císařském řezu
  • vhodné k užívání při kolikách

Dávkování

Dětem podávejte 1x denně 0,25 ml roztoku (úplné stlačení kapátka / 7-8 kapek) během jídla. Před každým použitím lahvičku důkladně protřepejte, dokud není směs rovnoměrně rozptýlená! Probiotické kapky mohou být podávány přímo ze lžičky nebo smíchány s mlékem či jiným jídlem. Nemíchejte s tekutinami teplejšími než 40 °C!

Složení

Probiotický komplex (Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01) 2,5 × 109 CFU* v denní dávce 0,25 ml. * CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units). 

Triglyceridový olej, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis.

Upozornění

Je určeno dětem od narození. U novorozenců a kojenců do 6 týdnů života je vhodné konzultovat užívání s dětským lékařem. Při dávkování 0,25 ml denně není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Zakalení suspenze je přirozené a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.