Biotter Calcium Forte s vitaminem C pomeranč 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOTTER
Šumivé tablety pro dospělé s vápníkem a vitaminem C, který působí příznivě na imunitní systém a pomáhá při únavě a vyčerpání. S pomerančovou příchutí.
Skladem na e-shopu
59

Cena za 100 g: 74 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115494

Přípravek Calcium s vitamínem C FORTE pomáhá doplnit každodenní stravu o vápník a vitamin C. Šumivé tablety s pomerančovou příchutí jsou vhodné pro dospělé.

  • vápník je důležitý pro zdravé kosti a zuby a přispívá k normální srážlivosti krve
  • vitamin C napomáhá normálnímu fungování imunitního systému, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání

Dávkování

1 tabletu denně rozpusťte ve sklenici studené vody (200 ml) a ihned vypijte.

Složení

Vápník 300 mg, vitamin C 80 mg v jedné šumivé tabletě.

Regulátor kyselosti: kyselina citronová; uhličitan vápenatý; regulátor kyselosti: uhličitan sodný; glukóza; sladidlo: sorbitol; kyselina L-askorbová (vitamín C); aroma; nosič sladidel: polyetylen glykol; sladidla: aspartam, sacharin sodný; barvivo: riboflavin.

Upozornění

Doplněk stravy s cukrem a sladidly. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Přípravek se nedoporučuje užívat při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.