Biotter Hořčík s vitaminem B6 pomeranč 20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: BIOTTER
Šumivé tablety pro dospělé s hořčíkem a vitaminem B6, které příznivě působí na nervovou soustavu a psychickou činnost. S pomerančovou příchutí.
Skladem na e-shopu
59

Cena za 100 g: 74 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115495

Přípravek Hořčík s vitamínem B6 pomáhá doplnit každodenní stravu o hořčík a vitamin B6. Šumivé tablety s pomerančovou příchutí jsou vhodné pro dospělé.

  • hořčík s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti
  • hořčík navíc pomáhá udržet zdravé kosti a zuby a pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus
  • vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému

Dávkování

1 tabletu denně rozpusťte ve sklenici studené vody (200 ml) a ihned vypijte.

Složení

Hořčík 300 mg, vitamin B6 4,2 mg v jedné šumivé tabletě.

Regulátor kyselosti: kyselina citronová; uhličitan hořečnatý; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; plnidlo: sorbitoly; fruktóza; oxid hořečnatý; přírodní pomerančové aroma; koncentrát z červené řepy; sladidla: sukralóza; regulátor kyselosti: kyselina jablečná; plnidlo: polyetylen glykol; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6); barvivo: riboflaviny.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Přípravek se nedoporučuje užívat při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.