Bobánek Novorozenecká AIO plena patentky 1 ks medvídci v triku

Péče o dítě

Značka: BOBÁNEK
Bobánek Novorozenecká AIO plena je nejjednodušším typem látkování. Je určená pro miminka přibližně od 2 do 6 kg.
NAVÍC Bobánek Přebalovací podložka 1 ks u moře Při nákupu produktů značky Bobánek v hodnotě 800 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bobánek Přebalovací podložku 1 ks u moře za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

235

O produktu

50128824

Nejsnadnější způsob jak používat látkové pleny již od narození. Díky unikátnímu střihu kapsových plen AIO – All in one – přebalíte děťátko stejně rychle jako s jednorázovými plenami. Velikost plenky je nastavitelná pomocí patentků, takže sedí miminkům přibližně od 2 do 6 kilogramů. Plenka má v sobě savé jádro již napevno všité a můžete ji tak rovnou použít, bez jakékoliv další manipulace s ní. Má i extra kapsu pro vkládací plenu a díky tomu můžete ještě zvýšit její savost.

Voděodolný a zároveň prodyšný materiál

Křidélka z PUL materiálu brání protečení kolem nožiček. Vnější strana plenky je z membránového materiálu, který je voděodolný a prodyšný zároveň. Vnitřní strana plenky je ze skvělého bambusovo-uhlíkového polyesteru (bamboo charcoal), který rychle odvádí vlhkost od kůže a dobře saje. Plenka má praktickou šedou barvu, na které nejsou vidět skvrny, a můžete ji prát spolu s bílým prádlem.

Hlavní vlastnosti:

  • ekologické pleny bez zbytečného odpadu
  • snadné a rychlé použití
  • od narození do cca 6 kilogramů
  • savost můžete zvýšit přidáním vkládací pleny
  • krásný design

Složení

Vnější vrstva: 100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL) Vnitřní vrstva: 100% polyester.

vnitřek

Použití

Před prvním použitím je lepší plenku vyprat, aby se zvýšila její savost. Kapsové pleny AIO Premium můžete prát na 60 °C. Nepoužívejte aviváž, protože byste tím snížili savost plenky. Nežehlete. Savost můžete ještě zvýšit přidáním další vkládací pleny do kapsy nebo na kapsu. Vyzkoušejte kombinaci se separační plenou, která Vám ušetří spoustu práce.

Upozornění

Nedoporučujeme praní v ekologických pracích prostředcích, ani v prostředcích, které obsahují větší množství mýdla. Díky nim se AIO pleny a fleecové vkládací pleny mohou naimpregnovat a nebudou sát tekutinu (tento jev je však vratný, stačí plenky vyprat v jiném pracím prostředku a opět začnou sát).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.