Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky patentky 1 ks modré proužky

Péče o dítě

Značka: BOBÁNEK
Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky patentky 1 ks modré proužky slouží k vložení látkové pleny pro novorozence o váze 2-6 kg. Pohodlné a nepropustné.
NAVÍC Bobánek Přebalovací podložka 1 ks u moře Při nákupu produktů značky Bobánek v hodnotě 800 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Bobánek Přebalovací podložku 1 ks u moře za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50131991

Plenkové svrchní kalhotky s krásným designem. Bobánek Novorozenecké svrchní kalhotky patentky 1 ks modré proužky jsou určeny pro miminka již od 2 kg do dosažení váhy cca 6 kg. Velikost novorozeneckých svrchních kalhotek přizpůsobíte svému miminku tak, že svrchňáčky budou sedět doslova na milimetr přesně. K tomu slouží tři řady patentek na přední straně kalhotek. Díky PUL materiálu, ze kterého jsou ušity, jsou nepropustné, ale zároveň prodyšné. Pro lepší ochranu jsou opatřeny vnitřními dvojitými gumičkami (tzv. křidélky) proti protečení.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné pro novorozenecké vkládací pleny
  • se zapínáním na patentky
  • určené pro děti o váze přibližně 2-6 kg
  • nepropustné a zároveň prodyšné
  • vnitřní dvojitá gumička

Složení

100 % polyester laminovaný polyuretanem (PUL).

Použití

Pokud při nehodě zůstanou svrchní kalhotky čisté, stačí vyměnit pouze vkládací plenu. Můžete prát při teplotě 60 °C. Vyzkoušejte kombinaci se separační plenou, která Vám ušetří spoustu práce.

Upozornění

Nepoužívat aviváž, nežehlit. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.