Svrchní kalhotky

  (95)
Seřadit podle
Svrchní kalhotky

Svrchní kalhotky

Na co se používají svrchní látkové kalhotky?

Svrchní látkové kalhotky se používají k fixaci plenky, aby zůstala na svém místě a poskytovala tak tu nejlepší ochranu před protečením. Vyrábějí se v různých barvách a roztomilých dětských motivech, které si zamilujete.

Vlastnosti svrchních kalhotek

Svrchní kalhotky s nepromokavou vnější vrstvou obsahují také savou vnitřní vrstvu s připnutou vkládací plenou. Tu buď dokupte zvlášť nebo si vyberte All in one plenku, která již savou vrstvu obsahuje. Samotné kalhotky představují bariéru mezi pokožkou a oblečením dítěte. Jsou pohodlné, pomocí patentek nebo suchého zipu se přizpůsobí dítěti. Většina kalhotek je rostoucích a mohou se používat již od narození.  Nezbytnou součástí kalhotek jsou vkládací pleny můžete bez problému dokoupit.

Materiál svrchních kalhotek

Kalhotky jsou z nepromokavého PUL materiálu, který je velice odolný. Spolehlivě zadržují nečistoty a zabraňují nehodám. Před prvním použitím je vyperte na vyšší teplotu (60 °C) a nepoužívejte aviváž. Mezi oblíbené značky kalhotek patří také Bobánek, Petit Lulu nebo T–tomi. Vyberte si z různých obrázků a roztomilých motivů pro holky i kluky.