Biogena Tea Aloe Vera + Ostružina porcovaný čaj 20x2,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: BIOGENA
Ovocno-bylinný čaj z ibišku, jablka, šípků a listů ostružiny v elegantním balení. Má výrazně tmavou červenou barvu, lehce nakyslou chuť a vůni po lesním ovoci.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 100 g: 190 Kč

O produktu

50055496

Ovocno-bylinný čaj z ibišku, jablka, šípků a listů ostružiny v elegantním balení. Má výrazně tmavou červenou barvu, lehce nakyslou chuť a vůni po lesním ovoci. Směs je obohacena listem Aloe vera a extraktem z ostružin. Čaj vhodný k celodennímu popíjení báječně osvěží.


Složení

Ibišek květ, jablko plod, ostružiník list 13 %, aroma, šípek plod, Aloe vera list 0,1 %, ostružina plod – extrakt 0,1 %.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5-8 minut.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.