Čaje a čajové směsi

Biogena Tea Noni + švestka porcovaný čaj 20x2,5 g

Značka: BIOGENA
Produktová řada: Majestic
5.0
  • Originální ovocná směs s chutí sladkých švestek. Šípky, ibišek, borůvky, extrakt ze švestek a skořicová kůra vytvářejí lahodnou hřejivou kompozici.
89

Cena za 100 g: 178 Kč

O produktu: Biogena Tea Noni + švestka porcovaný čaj 20x2,5 g

50055500

Úvod

Originální ovocná směs s chutí sladkých švestek a skořice. Šípky, ibišek, borůvky, extrakt ze švestek a skořicová kůra vytvářejí lahodnou hřejivou kompozici. Připravený čaj má červenou barvu přecházejících do modrých tónů s vůní po švestkových povidlech. Je obohacen šťávou z exotického ovoce noni, které pochází z tropické oblasti jižní Asie.


Složení

Šípek plod, ibišek květ, borůvka plod, aronie plod, ostružiník list, aroma, skořice kůra, kyselina: kyselina vinná, noni plod – extrakt 0,1 %, švestka plod – extrakt 0,1 %.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.


Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5-8 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.