Biogena Tea Goji + Limetka porcovaný čaj 20x2,5 g

Čaje a čajové směsi

Značka: BIOGENA
Originální směs ovoce a bylin. Jablko, ibišek, šípky a kořen čekanky a nasládlé lékořice vytváří nálev tmavé barvy s osvěžující vůní citronové trávy a limetky.
Skladem na e-shopu
89

Cena za 100 g: 178 Kč

O produktu

50055499

Originální směs ovoce a bylin s vůní citrusů v krásné elegantní krabičce. Jablko, ibišek, šípky a kořen čekanky a nasládlé lékořice vytvářejí nálev tmavé barvy s osvěžující vůní citronové trávy a limetky. Limetka je blízký příbuzný citrónu, ale má nižší kyselost a výraznější aroma. Čaj je obohacen plody kustovnice neboli goji, které se pyšní vysokým obsahem vitaminu C.


Složení

Jablko plod, ostružiník list, aroma, čekanka kořen, kyselina: kyselina citronová, ibišek květ, lékořice kořen, citronová tráva nať, šípek plod, citron oplodí, limetka oplodí 1,5%, goji plod - koncentrát 1%.

Více o značce

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů, které vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje typické. Receptury nových lahodných čajových variací sledují trendy výživových kritérií a pocházejí z vlastního vývoje v Českých Budějovicích. Biogena spolupracuje s českými dodavateli a snaží se nacházet cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5-8 minut.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.