COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: COLVIA
COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + vitaminy D a K, které jsou důležité pro udržení zdravých kostí.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 100 g: 1 076 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129019

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + vitaminy D a K, které jsou důležité pro udržení zdravých kostí.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • vitamin D podporuje funkci imunitního systému
  • vitamin D a vitamin K jsou důležité pro udržení normálního stavu kostí
  • vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Bovinní kolostrum, provitamín D3, vitamín K2 MK7, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý). Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.