Doplněk stravy

Dologran Natural 90 g

Značka: DOLOGRAN

Bohatý přírodní zdroj minerálů vápníku a hořčíku v optimálně využitelném poměru ve formě granulátu. Ideální při zvýšené potřebě vápníku a hořčíku. Pro každého od 3 let věku.

169

Cena za 100 g: 187,78 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Dologran Natural 90 g

50110870

Úvod

Optimální kombinace vápníku a hořčíku pro psychickou pohodu a podporu organismu. Přípravek Dologran Natural obsahuje přírodní minerály vápník a hořčík v poměru, který zajišťuje jejich ideální využití v lidském těle (2:1). Je vhodným doplňkem ve všech případech, kdy běžná strava neobsahuje dostatek vápníku a hořčíku nebo v případech jejich zvýšené potřeby. V unikátní granulátové formě, bez konzervačních látek a barviv.

Pro maminky, děti i sportovce

Dologran Natural ocení zejména děti v období růstu (od 3 let), těhotné a kojící ženy, ženy kolem menopauzy a po ní, senioři, sportovci a fyzicky pracující, lidé dodržující některé diety, lidé nadužívající alkohol a lidé, kteří konzumují více bílého pečiva, cukry a živočišné tuky.

Hlavní složky:

  • Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík navíc spolu s vápníkem působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhají udržet zdravé zuby a kosti.
  • Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, napomáhá přenosu nervových vzruchů a podílí se na normálním energetickém metabolismu.

Dávkování

Dospělí užívají 1 lžičku (2 g) denně nejlépe mezi jídly, děti od 3 let ½ lžičky 1x denně.


Složení

Vápník 300 mg, hořčík 171 mg v denní dávce 2 g.

Uhličitan vápenatý a hořečnatý, glukóza.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.