Dr.Max Ibuprofen 400 mg 30 tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

99 ušetříte 20 Kč

Původní cena 119 Kč, sleva 17%

O produktu

Ibuprofen Dr.Max 400mg tlumí bolest, zánět a snižuje horečku. Užívá se ke zmírnění krátkodobé mírné až středně silné bolesti u dospělých a dospívajících od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg.

Ibuprofen Dr.Max 400 mg pomáhá:

  • při bolesti hlavy včetně migrenózní bolesti
  • při bolesti zubů
  • při bolesti při poranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí)
  • při menstruační bolesti
  • snižuje horečku
  • při bolesti svalů a kloubů spojených s nachlazením
  • při bolesti v krku při běžným nachlazení

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let (s tělesnou hmotností větší než 40 kg) užívají při bolesti a horečce 1 tobolku až 3x denně v odstupu nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami. Neužívejte více jak 3 tobolky denně. Při migréně užívejte 1 tobolku jednorázově, v případě potřeby 1 tobolku po 4-6 hodinách. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 3 dny.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v jedné tobolce.

Dalšími složkami jsou makrogol 400 (E 1521), sorbitan-oleát (E 494), povidon K30, hydroxid draselný (E 525). Složení tobolky: želatina (E 441), makrogol 400 (E 1521), tekutý nekrystalizující sorbitol 70% (E 420), triacylglyceroly se středním řetězcem. Leštění tobolky: isopropylalkohol.

Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let. Přípravek obsahuje sorbitol, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.