Doplněk stravy

Dr. Max Vápník Hořčík Zinek 100 tablet

Značka: DR. MAX

Přípravek Dr. Max Vápník-Hořčík-Zinek obsahuje kombinaci minerálů vápníku, hořčíku a zinku. Pro zdravé kosti, svaly a zuby. Pro krásnou pleť, nehty a vlasy.

179

Cena za 100 kusů: 179,00 Kč

O produktu: Dr. Max Vápník Hořčík Zinek 100 tablet

50127685

Úvod

Přípravek Dr. Max Vápník-Hořčík-Zinek obsahuje kombinaci minerálů vápníku, hořčíku a zinku. Pro zdravé kosti, svaly a zuby. Pro krásnou pleť, nehty a vlasy. Vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů, správné srážlivosti krve a k normální funkci trávicích enzymů. Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke zmírnění míry únavy a vyčerpání a ke správné funkci svalů a nervů, je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a zubů a pro syntézu bílkovin, přispívá k elektrolytické rovnováze organismu. Zinek pomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá k normální syntéze DNA, dělení buněk a jejich ochraně před oxidačním poškozením, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pleti.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 tablety denně. Děti od 3 do 12 let užívají 1 tabletu denně.


Složení

Vápník 333,3 mg (41,6 % RHP), hořčík 133,3 mg (35,5 % RHP), zinek 8,3 mg (83 % RHP) v jedné tabletě. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

Uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), kukuřičný škrob, oxid zinečnatý, emulgátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.