Dr.Max Vápník s vitaminy C a D 50 tablet

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Vápník a vitamin D3 jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů.Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50069929

  • Pro kosti, svaly a zuby
  • Pro správné fungování imunitního systému

Vápník a vitamin D3 přispívají k normálnímu fungování svalů, správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, k normální srážlivosti krve, jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů.
Vitamin C navíc přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Složení:

Každá tableta obsahuje

Hmot./1 tbl.

Vápník

500 mg

Vitamin C

80 mg

Vitamin D3

5 mikrogramů

 

Složení: Plnidlo (sorbitol), uhličitan vápenatý, maltodextrin, kyselina L-askorbová, protihrudkující látka (stearan horečnatý), přírodní malinové aroma, arabská guma, sladidlo (sukraloza), sacharóza, kukuřičný škrob, triglyceridy se střední délkou řetězce (MCT), cholekalciferol, DL–α-tokoferol, fosforečnan vápenatý.
 

Upozornění:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Doporučené dávkování:
Maximálně 1 tableta denně. Tabletu rozkousejte nebo nechte volně rozplynout v ústech.

Balení:
50 tablet
Hmotnost obsahu: 185 g (±5%)

Výrobce:
Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Vyrobeno pro síť lékáren Dr.Max.

 

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.