Doplněk stravy

Dr. Max Vápník s vitaminy C a D 50 tablet

Značka: DR. MAX

Vápník a vitamin D3 jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů.Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému.

129

Cena za 1 kus: 2,58 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Dr. Max Vápník s vitaminy C a D 50 tablet

50069929

Úvod

  • Pro kosti, svaly a zuby
  • Pro správné fungování imunitního systému

Vápník a vitamin D3 přispívají k normálnímu fungování svalů, správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, k normální srážlivosti krve, jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů.
Vitamin C navíc přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.


Dávkování

Maximálně 1 tableta denně. Tabletu rozkousejte nebo nechte volně rozplynout v ústech.


Složení

Plnidlo (sorbitol), uhličitan vápenatý, maltodextrin, kyselina L-askorbová, protihrudkující látka (stearan horečnatý), přírodní malinové aroma, arabská guma, sladidlo (sukraloza), sacharóza, kukuřičný škrob, triglyceridy se střední délkou řetězce (MCT), cholekalciferol, DL–α-tokoferol, fosforečnan vápenatý.


Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.