516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Elasti-Q Original tělový krém k prevenci strií 200 ml

Elasti-Q Original tělový krém k prevenci strií 200 ml

Elasti-Q Original tělový krém k prevenci strií 200 ml

50005536
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
184 Kč
Skladem na e-shopu

Elasti-Q® Original krém k prevenci strií - krém k prevenci vzniku strií v období těhotenství a pro rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku v období po porodu a v šestinedělí.

Podrobné informace o produktu

Elasti-Q® Original krém k prevenci strií
Nejprodávanější přípravek k prevenci strií v ČR*

Užití

Elasti-Q® Original je krém k prevenci vzniku strií v období těhotenství a pro rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku v období po porodu a v šestinedělí. Krém se preventivně aplikuje co nejdříve před předpokládanými změnami hmotnosti. Důležitá je včasná prevence v ohrožených oblastech pokožky.

Účinné látky

kyselina hyaluronová, elastin, vitamin E, D-panthenol, pupečník a kozinec

Příznaky

Tělový krém Elasti-Q® je určen k prevenci vzniku pajizévek neboli strií.

Fakta/rady

Strie, neboli pajizévky, jsou trhlinky v kůži různého zabarvení a velikosti, které vznikají při nadměrném napínání pokožky důsledkem rychlých změn objemu příslušných partií těla (při prudké změně hmotnosti, nárůstu svalové hmoty u sportovců, ale také v období puberty). Strie vznikají tehdy, když pokožka není schopna v krátkém čase přizpůsobit svou délku příliš rychlému růstu okolních tkání. Porušení integrity kompenzuje kůže nahrazením jinou, méně kvalitní tkání, tedy jizvou - strií. Strie mohou vznikat kdykoli během života. Již vzniklé strie je problematické odstranit, avšak jejich projevy lze užíváním vhodných přípravků zmírnit a učinit je celkově méně znatelné.

Info o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka Elasti-q
Forma Krém
Pro koho Pro těhotné
EAN 902299

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.