Elasti-Q

  (7)

V těhotenství dostává zabrat pleť i pokožka těla. Postarejte se o své tělo co nejlépe a preventivně aplikujte dostatečné množství krému či oleje na namáhaná místa. Díky Elasti-Q získá vaše rostoucí bříško potřebnou hydrataci a žádné jizvičky nedostanou šanci. Během těhotenství dochází k natahování kůže, což má za následek vznik strií. V nabídce najdete jak tělové krémy k prevenci strií, tak i doplňky stravy.

Seřadit podle

    Zatočte se striemi 

    Příznivé účinky Elasti-Q poznáte na svém těle již při prvním použití. Účinný krém proti striím vám uleví od napínání kůže a zbaví vás nepříjemných pocitů pnutí. Začněte Elasti-Q aplikovat na problematické partie již od začátku těhotenství, abyste pokožku postupně připravovala na její napínání. Mazejte pokožku podle potřeby, nejméně však každé ráno a večer. S mazáním však nepřestávejte ani po porodu. Látky jako elastin, D-panthenol, kyselina hyaluronová a vitamin E mají blahodárné účinky. Po porodu pomáhají obnovit sílu pokožky a poskytují potřebné živiny, které zajistí její rychlejší navrácení do původního stavu.

    Doplňte vitamíny v těhotenství

    Připravujete se na těhotenství nebo jste v prvním trimestru? Zejména ze začátku je důležité užívat kyselinu listovou. Kyselina listová je důležitá pro růst zárodečných tkání během těhotenství a podílí se na procesu dělení buněk. Elasti-Q (zinek) podpoří také  zdravý vzhled vaší pokožky, nehtů a vlasů v těhotenství. Můžete si je zakoupit v měsíčním nebo tříměsíčním balení.

    Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí!