Elasti-Q

Řadit
Filtry výpisu
Elasti-q Original Tělový krém k prevenci strií 200 ml

200 ml

Kosmetika

Elasti-Q® Original krém k prevenci strií - krém k prevenci vzniku strií v období těhotenství a pro rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku v období po porodu a v šestinedělí.

  195 Kč
  Elasti-q Exclusive Tělový krém proti striím 150 ml

  150 ml

  Kosmetika

  Elasti-Q® Exclusive tělový krém působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Má velmi příjemnou parfemaci, výborně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

   389 Kč
   Elasti-q Vitamins & Minerals 90 tablet

   90 tablet

   Doplněk stravy

   Elasti-Q® Vitamins & Minerals je doplněk stravy, unikátní svým jedinečným systémem tablet s postupným uvolňováním obsažených vitaminů a minerálů.

   • Něco navíc
   419 Kč
   Elasti-q Exclusive Tělový olej proti striím 125 ml

   125 ml

   Kosmetika

   Elasti-Q® Exclusive tělový olej proti striím se řadí mezi farmaceutickou kosmetiku, zajišťující účinnou prevenci vzniku strií a optimální výživu, díky které budou i již vzniklé strie méně znatelné.

    389 Kč
    Elasti-q Vitamins & Minerals 30 tablet

    30 tablet

    Doplněk stravy

    Elasti-Q® Vitamins & Minerals je doplněk stravy, unikátní svým jedinečným systémem tablet s postupným uvolňováním obsažených vitaminů a minerálů.

    • Něco navíc
    189 Kč

    Nenechte si kazit těhotenství nepěkně vypadajícími striemi. Maminky i jejich rostoucí bříška budou růst do krásy a žádné jizvičky nedostanou šanci. Během těhotenství dochází k natahování kůže, což má za následek vznik strií. V nabídce najdete jak tělové krémy k prevenci strií či tělové oleje, tak i doplňky stravy.

    Příznivé účinky ELASTI-Q poznáte na svém těle již při prvním použití. Uleví vám od napínání kůže a posílí pokožku tak, že si budete moct nadále užívat těhotenství plnými doušky. Začněte ELASTI-Q aplikovat na problematické partie již při prvním viditelném růstu bříška, abyste pokožku postupně připravovali na její napínání. Po porodu obnovíte její sílu a dodáte jí potřebné živiny, které zajistí její rychlejší navrácení do původního stavu.

    Elasti-Q® Kyselina listová 800, Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním tablety, Elasti-Q ProMimi DHA tob.60 jsou doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

    Elasti-Q Original tělový krém k prevenci strií je zdravotnický prostředek.