Elasti-q Kyselina listová 800 180 tablet

Doplněk stravy

Značka: ELASTI-Q
Elasti-q Kyselina listová 800 µg je doplněk stravy v tabletách, který se doporučuje užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím, během těhotenství a po porodu, v době kojení.
Skladem na e-shopu
319

Cena za 100 kusů: 177 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50140556

Zdravý průběh těhotenství. Elasti-q Kyselina listová 800 µg je přípravek s obsahem kyseliny listové a pyridoxinu. Doporučuje se užívat minimálně 3 měsíce před plánovaným otěhotněním, v těhotenství a po porodu a v době kojení. Kyselina listová napomáhá procesu dělení a diferenciaci buněk, přispívá k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství. Uleví vám také v případě těhotenských nevolností, jelikož přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, a k normální funkci imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství
  • napomáhá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti
  • napomáhá normálnímu metabolismu homocysteinu a normální krvetvorbě
  • pyridoxin podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu

Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 1 tabletu a děti od 14 let 1x denně 1 tabletu po jídle.

Složení

Kyselina listová 800 µg (400 % RHP), pyridoxin (vitamin B6) 4 mg (286 % RHP), inulin 464 mg ve dvou tabletách. RHP …… referenční hodnota příjmu. 

Inulin z čekanky 232 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; látka zvýrazňující chuť a vůni: jahodové aroma; pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 2 mg, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová) 400 μg, potah: hypromelóza, hydrogenuhličitan hořečnatý, polydextrosa, polyethylenglykol, talek, středně řetězcové triglyceridy.

Upozornění

Není určeno pro děti do 13 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.