Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ středně tmavý 50 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ středně tmavý poskytuje ochranu a 8hodinový zmatňující efekt mastné a problematické pleti.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
515

O produktu

50135072

Obáváte se nevzhledných pupínků, které vznikají při dlouhodobém pobytu na slunci? Už nemusíte. Tento špičkový opalovací přípravek poskytuje ochranu a 8hodinový zmatňující efekt mastné a problematické pleti. V přípravku najdete kyselinu glycyrrhetinovou, jež posiluje mechanismus pleti na obnovu DNA, a Licochalcon A, který zklidňuje pokožku. Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ středně tmavý 50 ml má ultralehkou nemastnou konzistenci a není parfemován.

Technologie Advanced Spectral Technology od značky Eucerin

Kombinace širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů zajišťuje vysokou ochranu s licochalconem A. Ten neutralizuje volné radikály vyvolané slunečním zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem.

Co umí Oil Control Technology?

Tato technologie reguluje tvorbu kožního mazu díky obsahu L-karnitinu a absorpčních mikročástic. Pleti se dostane zmatňujícího účinku, který vydrží až 8 hodin.

Výsledek

  • vysoká UV ochrana
  • brání tvorbě kožního mazu
  • nekomedogenní přípravek
  • jemná konzistence
  • neutralizuje volné radikály

Složení

Licochalcon A  - silný antioxidant, který zklidňuje pokožku. Pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Inflata), jež chrání své buňky před nadměrným slunečním světlem pomocí přírodních látek.V kosmetických produktech Licochalcon A účinně neutralizuje volné radikály, které urychlují proces stárnutí. Také pomáhá chránit hlubší vrstvy epidermis před účinky slunečního záření.

Kyselina glycyrrhetinová rovněž pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Glabra) - a má antioxidační a zklidňující vlastnosti. Pomáhá chránit kožní buňky v hlubších epidermálních vrstvách pleti před volnými radikály, které pocházejí v důsledku UV záření. Také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

Použití

Nanášejte každé ráno před pobytem na slunci a aplikaci během dne několikrát opakujte. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili sluneční ochranu. Nadměrné vystavování slunci může vážně ohrozit zdraví.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.