Kosmetika

Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ světlý 50 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun
4.0

Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ světlý poskytuje ochranu a 8hodinový zmatňující efekt mastné a problematické pleti.

*Akce 2 + 1 *Při nákupu 3 produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci a po uplatnění slevového kódu z časopisu Marianne nebo prostřednictvím aplikace Dny Marianne v 1. kroku košíku získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 04. 2024, nebo do vyprodání zásob.
669
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ světlý 50 ml

50135073

Úvod

Obáváte se nevzhledných pupínků, které vznikají při dlouhodobém pobytu na slunci? Už nemusíte. Tento špičkový opalovací přípravek poskytuje ochranu a 8hodinový zmatňující efekt mastné a problematické pleti. V přípravku najdete kyselinu glycyrrhetinovou, jež posiluje mechanismus pleti na obnovu DNA, a Licochalcon A, který zklidňuje pokožku. Eucerin Oil Control Ochranný krémový gel na opalování na obličej SPF 50+ světlý 50 ml má ultralehkou nemastnou konzistenci a není parfemován.

Technologie Advanced Spectral Technology od značky Eucerin

Kombinace širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů zajišťuje vysokou ochranu s licochalconem A. Ten neutralizuje volné radikály vyvolané slunečním zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem.

Co umí Oil Control Technology?

Tato technologie reguluje tvorbu kožního mazu díky obsahu L-karnitinu a absorpčních mikročástic. Pleti se dostane zmatňujícího účinku, který vydrží až 8 hodin.

Výsledek

  • vysoká UV ochrana
  • brání tvorbě kožního mazu
  • nekomedogenní přípravek
  • jemná konzistence
  • neutralizuje volné radikály

Složení

Licochalcon A  - silný antioxidant, který zklidňuje pokožku. Pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Inflata), jež chrání své buňky před nadměrným slunečním světlem pomocí přírodních látek.V kosmetických produktech Licochalcon A účinně neutralizuje volné radikály, které urychlují proces stárnutí. Také pomáhá chránit hlubší vrstvy epidermis před účinky slunečního záření.

Kyselina glycyrrhetinová rovněž pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Glabra) - a má antioxidační a zklidňující vlastnosti. Pomáhá chránit kožní buňky v hlubších epidermálních vrstvách pleti před volnými radikály, které pocházejí v důsledku UV záření. Také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.


Použití

Nanášejte každé ráno před pobytem na slunci a aplikaci během dne několikrát opakujte. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili sluneční ochranu. Nadměrné vystavování slunci může vážně ohrozit zdraví.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.