Excipial

  (2)

Každá kůže má svůj příběh. To moc dobře ví značka Excipial, která si tuto větu vybrala za svůj slogan. Starejte se o svou pokožku. Využívejte šetrné produkty určené k péči o suchou kůži, jemnou a citlivou dětskou pokožku a k péči o namáhané ruce.

Seřadit podle
 • Excipial U Lipolotio 40 mg/ml

  kožní emulze 200 ml
  Pomáhá chránit a ošetřovat velké plochy citlivé suché až velmi suché kůže.
 • Excipial U Hydrolotio 20 mg/ml

  kožní emulze 200 ml
  Kožní emulze pomáhá chránit a ošetřovat velké plochy citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Pro dospělé i děti všech věkových kategorií.

  Především v prvních měsících od narození je dětská pokožka velmi namáhaná a citlivá. Je proto potřeba věnovat pokožce dítěte zvýšenou pozornost a pravidelně ji hydratovat speciálními přípravky určenými pro citlivou dětskou kůži. K tomu vám Excipial nabízí tělové mléko Excipial Kids. Stejně jako tak byste měli věnovat pozornost i celému tělu u dospělých. Udržujte svou kůži hebkou, hydratovanou a pevnou. Pro všechny bez rozdílu věku či typu kůže jsou určeny kožní emulze Excipial U Hydrolotio a Excipial U Lipolotio, které kůži hydratují, léčí ekzémy a snižují nepříjemné svědění.

  Excipial U Hydrolotio a Excipial U Lipolotio jsou registrované léčivé přípravky k vnějšímu užití. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!