Excipial

Žádné produkty

Každá kůže má svůj příběh. To moc dobře ví značka EXCIPIAL, která si tuto větu vybrala za svůj slogan. Starejte se o svou pokožku. Využívejte šetrné produkty určené k péči o suchou kůži, jemnou a citlivou dětskou pokožku a k péči o namáhané ruce.

Především v prvních měsících od narození je dětská pokožka velmi namáhaná. Je proto potřeba věnovat pokožce dítěte zvýšenou pozornost a pravidelně ji hydratovat speciálními přípravky určenými pro citlivou dětskou kůži. K tomu vám EXCIPIAL nabízí produktovou řadu EXCIPIAL KIDS. Vyberte si kvalitní mycí pěnu a šampón a po hygieně pokožku natřete dětským hydratačním krémem.

Lidské ruce trpí nejen při fyzické aktivitě, ale také při neustálém styku s bakteriemi a viry v ovzduší. Nepříznivým působením dochází k jejich vysoušení a tvorbě vrásek a nepříjemných a bolestivých prasklin. Ochranný komplex PROTECT  a regenerační krém REPAIR navrátí pokožce vašich rukou pevnost a sílu.

Stejně jako o ruce byste měli věnovat pozornost i celému tělu. Udržujte svou kůži hebkou, hydratovanou a pevnou. Pro všechny bez rozdílu věku či typu kůže jsou určeny kožní emulze Excipil U Hydrolotio a Excipial U Lipolotio, které kůži hydratují, léčí ekzémy a snižují nepříjemné svědění.

 

Excipial U Hydrolotio a Excipial U Lipolotio jsou registrované léčivé přípravky k vnějšímu užití. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!