Registrovaný léčivý přípravek

Excipial U Lipolotio 40 mg/ml kožní emulze 200 ml

Značka: EXCIPIAL

Kožní emulze pomáhá chránit a ošetřovat velké plochy citlivé nebo mírně podrážděné suché až velmi suché kůže. Pro dospělé i děti všech věkových kategorií.

285
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Excipial U Lipolotio 40 mg/ml kožní emulze 200 ml

50117019

Úvod

Excipial U Lipolotio pečuje o suchou až velmi suchou pokožku, kterou hydratuje a vytváří přirozený ochranný film z lipidů. Přípravek se používá k ochraně a ošetřování velkých ploch citlivé nebo mírně podrážděné kůže. Je vhodný také při péči o pokožku při doléčování kožních onemocnění a jako podpůrný prostředek při kožních onemocněních, jejichž důsledkem je vysušená pokožka. Excipial U Lipolotio mohou používat dospělí, dospívající a děti všech věkových skupin. Je vhodný i v době těhotenství a kojení.


Dávkování

Přípravek naneste 2-3x denně na postižená místa. Při kombinaci se silně účinnými kožními přípravky určí lékař vhodný léčebný postup, který je nutno dodržovat. Pokud se do 6 týdnů příznaky onemocnění nezlepší, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivou látkou je urea. Jeden ml emulze obsahuje urea 40 mg.

Pomocnými látkami jsou roztok mléčnanu sodného 60 %, kyselina mléčná, pentylenglykol, glycerol- a sorbimakrogol-isostearát, ester makrogolu, kopolymer methomakrogolu s dodekandiolem, lehký tekutý parafin, střední nasycené triacylglyceroly, dimetikon, myristyl-laktát, parfém, čištěná voda.


Upozornění

Přípravek neaplikujte do otevřených ran. V případě výskytu zarudnutí, pocitu pálení kůže, svědění, vyrážky nebo přecitlivělosti používaní přerušte.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.