Registrovaný léčivý přípravek

Excipial U Hydrolotio 20 mg/ml kožní emulze 200 ml

Značka: EXCIPIAL
  • Kožní emulze pomáhá chránit a ošetřovat velké plochy citlivé nebo mírně podrážděné normální až mírně suché kůže. Pro dospělé i děti všech věkových kategorií.
239

O produktu: Excipial U Hydrolotio 20 mg/ml kožní emulze 200 ml

50117066

Úvod

Excipial U Hydrolotio pečuje o normální až mírně suchou pokožku, kterou hydratuje a vytváří přirozený ochranný film z lipidů. Přípravek se používá k ochraně a ošetřování velkých ploch citlivé nebo mírně podrážděné kůže. Je vhodný také při péči o pokožku při doléčování kožních onemocnění a jako podpůrný prostředek při kožních onemocněních, jejichž důsledkem je vysušená pokožka. Excipial U Hydrolotio mohou používat dospělí, dospívající a děti všech věkových skupin. Je vhodný i v době těhotenství a kojení.


Dávkování

Přípravek naneste 2-3x denně na postižená místa. Při kombinaci se silně účinnými kožními přípravky určí lékař vhodný léčebný postup, který je nutno dodržovat. Pokud se do 6 týdnů příznaky onemocnění nezlepší, poraďte se s lékařem.


Složení

Léčivou látkou je urea. Jeden ml emulze obsahuje urea 20 mg.

Dalšími složkami jsou polyhexanid, monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium-citrátu, dihydrát dinatrium-edetátu, lehký tekutý parafin, ethoxylované triacylglyceroly nasycených kyselin C8-C10, makrogol-2000-monostearát, dimetikon, parfém, čištěná voda.


Upozornění

Přípravek neaplikujte do otevřených ran. V případě výskytu zarudnutí, pocitu pálení kůže, svědění, vyrážky nebo přecitlivělosti používaní přerušte.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.