Feel Eco Vlasový šampon na mastné vlasy 300 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Feel Eco kosmetika v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

139

Cena za 100 ml: 46 Kč

O produktu

Vyživující šampon s kofeinem. Feel Eco Vlasový šampon pro mastné vlasy je speciálně navržený pro časté a šetrné mytí krátkých, silných a mastících se vlasů, které se snadno rozčesávají a nemají sklon k zacuchávání. Kofein stimuluje vlasové kořínky a podporuje přirozený růst vlasů. Nízký kondicionační efekt přípravku tak umožňuje zachovat vysokou účinnost tužidel a laků na vlasy po následné aplikaci. Zklidňuje vlasovou pokožku a brání jejímu vysoušení. 

Výsledek:

  • navržený pro časté a šetrné mytí vlasů
  • zklidňuje vlasovou pokožku
  • stimuluje vlasové kořínky
  • s pH 5,5, které je šetrné k pokožce
  • dermatologicky testováno

Složení

Základními mycími a zjemňujícími složkami jsou látky na bázi kokosového oleje, doplněné složky z rostlinných olejů a cukru + kofein, panthenol a Vitamin E. 

Použití

Pro efektivní využití účinných složek naneste nadvakrát poloviční dávku šamponu na mokré vlasy, rozemněte a opláchněte vodou.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.