Kosmetika

Feel Eco Vlasový šampon na suché vlasy 300 ml

Značka: FEEL ECO
  • Regenerační šampon s panthenolem a kofeinem. Vlasový šampon je určen pro mytí jemných, přesušených, narušených a barvených vlasů.
165

Cena za 100 ml: 55 Kč

O produktu: Feel Eco Vlasový šampon na suché vlasy 300 ml

50121073

Úvod

Regenerační šampon s panthenolem a kofeinem. Feel Eco Vlasový šampon na suché vlasy je určen pro mytí jemných, přesušených, narušených a barvených vlasů, které se obtížně rozčesávají a velmi snadno se zacuchají. Zklidňuje vlasovou pokožku a brání jejímu vysoušení. Kofein stimuluje vlasové kořínky a podporuje přirozený růst vlasů. 

Výsledek:

  • zklidňuje vlasovou pokožku 
  • zabraňuje vysoušení vlasové pokožky
  • stimuluje vlasové kořínky
  • s pH 5,5, které je šetrné k pokožce
  • dermatologicky testováno

Složení

Základními mycími a zjemňujícími složkami jsou látky na bázi kokosového oleje, doplněné složky z rostlinných olejů a cukru + kofein a panthenol.


Použití

Pro efektivní využití účinných složek naneste nadvakrát poloviční dávku šamponu na mokré vlasy, rozemněte a opláchněte vodou.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.