Potraviny a nápoje

GreenFood Nutrition Proteinová pohanková kaše banán 500 g

GreenFood Nutrition Proteinová pohanková kaše banán je hotová instantní směs s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem bílkovin. Vhodná pro redukční dietu.

319

Cena za 100 g: 63,80 Kč

Doprava zdarma

O produktu: GreenFood Nutrition Proteinová pohanková kaše banán 500 g

50144035

Úvod

GreenFood Nutrition Proteinová pohanková kaše banán je hotová instantní směs s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem bílkovin. Chutný pokrm z rýže, mléčného proteinu a vaječného bílku neobsahuje konzervanty ani chemická aromata, a je vyrobený z prvotřídních evropských surovin.

Základem jsou kvalitní suroviny

Proteinové kaše jsou založeny na německém značkovém Whey proteinu Lactomin®, bílku z podestýlkového chovu od německého výrobce Ovobest a komplexních sacharidech pocházejících z rýže, které mají nízký glykemický index a energie se z nich uvolňuje pomaleji. Obsažená čekanková vláknina (inulin) působí jako prebiotikum, to znamená že je zdrojem výživy pro prospěšné střevní bakterie.

Hlavní vlastnosti

  • Low Sugar – nízký obsah cukrů
  • v jedné porci až 15 g proteinů
  • obsahuje kvalitní mléčný protein
  • vysoký obsah vlákniny
  • neobsahuje lepek
  • pouze 170 kcal

Složení

Pohanková mouka instantní (49 %), mléčný proteinový koncentrát (MPC) (28%), rýžová mouka instantní (17 %), čekanková vláknina, aroma banán, sladidlo sukraloza. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů. Obsahuje pouze přírodní aromata a přírodně identická aromata. Alergeny jsou vyznačeny tučně.


Použití

2 odměrky (50 g) instantního prášku zalijte horkou vodou nebo mlékem, aby vznikla kaše hustá tak, jak to máte rádi. Dobře promíchejte a nechte 3 minuty odstát.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.