Proteinové snídaně a svačiny

  (50)
Seřadit podle
Proteinové snídaně a svačiny

Proteinové snídaně a svačiny

Ketodieta je nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. V nabídce e-shopu Dr. Max najdete širokou škálu chutných proteinových snídaní a svačin, jejichž příprava vám zabere minimum času. Pokud proteinové potraviny konzumujete v rámci dietního programu, nezapomeňte zkontrolovat v popisku produktu, od kterého kroku je možné potravinu do jídelníčku zařadit.

Ideálním způsobem, jak začít den při ketodietě, je proteinové müsli nebo proteinová kaše. Low carb kaše najdete v naší nabídce v celé řadě příchutí nejoblíbenější je jablková se skořicí, dále malinová nebo čokoládová. Low carb kaše jsou instantní, jejich příprava vám nezabere více než pár minut. Pokud máte po ránu více času, dodají vám počáteční denní dávku bílkovin proteinové palačinky, vyzkoušejte např. low carb palačinky s vanilkovou příchutí.

Náš tip: výtečnou a rychlou low carb svačinku, kterou můžete mít připravenou v kabelce pro případ, že vás přepadne chuť na něco dobrého, představuje nízkosacharidové ovocné pyré balené v uzavíratelné kapsičce. Vyzkoušejte třeba pomerančové nebo rybízové proteinové pyré. Nízkosacharidové snídaně a svačinky jsou balené po jednotlivých porcích v sáčcích. Dr. Max přináší produkty od specialistů na ketodietu KetoDiet a KetoLife.