GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tablet + 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Mamavit Prefolin + DHA je výživový doplněk pro ženy plánující těhotenství a těhotné i kojící maminky. Vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů, kyseliny listové + DHA a EPA .
NAVÍC Kontrastní kartičky pro miminka 4 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Kontrastní kartičky pro miminka 4 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 18. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
279 ušetříte 35 Kč

Původní cena 314 Kč , sleva 11%

Nejnižší cena před slevou: 314 Kč

Cena za 100 g: 415 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50094160

Výživový doplněk pro ženy plánující těhotenství a těhotné i kojící maminky. GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené formě, hořčíku + DHA a EPA (omega-3 nenasycených mastných kyselin) a dalších důležitých látek. Díky speciální technologii jsou kapsle bez typického rybího zápachu. Toto složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí tak, aby vyhovovalo maminkám i miminkům ve všech důležitých obdobích.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny  

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin. Lidské tělo není schopno tyto látky samo vytvářet (nebo jen ve velmi omezené míře), proto je musíme přijímat ve stravě. Jejich hlavním zdrojem jsou zejména mořské ryby. V těhotenství a při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá. Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem.* GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje DHA a EPA v přirozené formě, díky čemuž mají o 50 % vyšší vstřebatelnost než polosyntetické ethylestery.

Hlavní vlastnosti

  • pro období plánování těhotenství, těhotenství a kojení
  • kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů
  • vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 μg)
  • DHA a EPA v přírodní formě s vysokou vstřebatelností a bez typické rybí pachuti – komfort pro citlivé vnímání těhotných žen
  • bez barviv a konzervačních látek
  • bez cukru

Dávkování

  • V období plánování těhotenství užívejte střídavě obden 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
  • V období těhotenství a kojení užívejte 1x denně 1 tabletu + 1 kapsli vždy po jídle nebo během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Tablety: hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, plnidla (celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, maltodextrin), fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferol acetát, niacin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), glukonan mědnatý, oxid zinečnatý, D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, pyridoxin hydrochlorid, beta-karoten, thiamin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, biotin, cholekalciferol, cyanokobalamin. Kapsle: rybí olej (min. 50 % DHA), želatinový obal (želatina, glycerol, čištěná voda, pektin). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.

*Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.