GYNIMUN dual protect 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GYNIMUN
Speciální probiotikum pro ženy! Unikátní kombinace probiotických bakterií byla vyvinuta pro obnovu střevní i vaginální flóry.
Skladem na e-shopu
229 ušetříte 20 Kč

Původní cena 249 Kč , sleva 8%

Nejnižší cena před slevou: 249 Kč

Cena za 100 g: 720 Kč

O produktu

50104730

Speciální probiotikum pro ženy! Unikátní kombinace probiotických bakterií byla vyvinuta pro obnovu vaginální i střevní flóry. Obsahuje tři pečlivě vybrané kmeny laktobacilů, které se přirozeně vyskytují v lidském organizmu. Duální znamená, že obsahuje jak kmeny, které fungují jak ve střevě (B. longum  PXN 30 a L. rhamnosus GG IN-1017), tak speciální vaginální kmen (L. jensenii K121.1). Díky této jedinečné kompozici mohou ženy od Gynimunu očekávat harmonizaci nejen střevního, ale také vaginálního prostředí. Vhodné i při nebo po užívání antibiotik.

Capsugel Dr Caps® převeze laktobacily na místo určení

Jde o pokročilou patentovanou výrobní technologii, která zajišťuje bezpečný transport probiotik kyselým žaludečním prostředím. Kapsle se rozkládá se až při průchodu střevem a laktobacily se tak dostanou v pořádku na místo svého působení. Kapsle je rostlinného původu, bez jakýchkoli přidaných chemikálií.


Dávkování

1x denně užívejte 1 kapsli (pro silnější efekt 2x denně) nejlépe s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množství tekutin. Pokud současně užíváte antibiotika, zajistěte mezi užíváním dvouhodinový odstup. Minimální doba užívání je 7 dní. Pro dlouhodobou spokojenost doporučujeme opakované užívání.

Složení

Složení kapsle: Lactobacillus jensenii KS 121.1,  Lactobacillus rhamnosus GG (IN-0107), Bifidobacterium longum PXN 30® 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.