Terezia Houbové Quarteto s reishi 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Terezia Houbové Quarteto je doplněk stravy s obsahem čtyř zdraví prospěšných hub doplněný o rozchodnici a leuzeu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

389

Cena za 1 kus: 6 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu: Terezia Houbové Quarteto s reishi 60 kapslí

50091662

Terezia Houbové Quarteto je doplněk stravy s obsahem čtyř zdraví prospěšných hub doplněný o rozchodnici a leuzeu. Shii-take obsahuje významnou látku lentinan – betaglukan izolovaný z plodnic. Korálovec ježatý je vzácná houba bohatá na polysacharidy a polypeptidy. Hnojník obecný se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou. Reishi pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organizmu. Rozchodnice růžová je antioxidant, podporuje fyzický výkon a kondici. Leuzea saflorová povzbuzuje tělo a podporuje správnou činnost kardiovaskulární a nervové soustavy. Doplněk stravy Houbové Quarteto je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí být fit a zůstat fit do vysokého věku.

Hlavní vlastnosti:

  • Shii-take lentinan – betaglukan izolovaný z plodnic
  • korálovec je bohatý na polysacharidy a polypeptidy
  • hnojník vyniká vysokou výživnou hodnotou
  • reishi pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém
  • rozchodnice pomáhá organizmu vyrovnat se s emoční a fyzickou námahou
  • leuzea povzbuzuje tělo

Dávkování

1 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíje vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi HOUBOVÉ QUARTETO S REISHI [směs prášku čtyř druhů sušených hub 150 mg: shii-take (Lentinula edodes), korálovec ježatý (Hericium erinaceus), hnojník obecný (Coprinus comatus), reishi (Ganoderma lucidum); extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 100 mg, extrakt leuzey saflorové (Rhaponticum carthamoides) 50 mg]. Obal kapsle: celulóza.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu, vegetariány a vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.